• Délka: 4 min.
  • Žánr: instruktážní film
  • Rok výroby: 2013
  • Kamera a režie: Roman Rezek

Možná, že jste někdy přemýšleli nad tím, jak rychle a levně vyřešit celoroční bydlení. Nebo, jak si užívat pobyt v krásném prostředí, které vám ale nepatří anebo v něm není možné postavit regulérní stavbu. Řešením je mobilní stavba. Pro ni se pouze upraví rovná plocha a přivedou sítě – pokud jsou k dispozici.

Mobilní stavby nabízí mnoho výrobců. Ať už jsou to mobilheimy, podobné obytným přívěsům, nebo jiné prefabrikované krabice. Ty se ale ne vždycky líbí nebo hodí do konkrétního prostředí. A proto tohle krátké propagační video představuje postup výroby mobilních chat na zakázku, které sice vycházejí z jakési typizované výrobní řady, které ale jejich výrobce upravuje podle zákazníkova přání, co do rozměrů, designu, použitých materiálů i vnitřního zařízení. Jde také o ideální řešení pro hausbóty!

Mobilní chaty vznikají pod rukama zručných profesionálů a v jejich pracovním zázemí; vedle skladů materiálu, planě vybavených dílen. Doba výroby je několik desítek dnů a dodávka je včetně dopravy na místo určení.

Kontakt na výrobce naleznete na konci videa.