• Délka: 7 min. 30 sec
  • Žánr: Propagační
  • Rok výroby: 2016
  • Kamera: Roman Rezek, Jiří Větroň
  • Režie: Roan Rezek

Firmu Apokork založil pan Petr Bárta v roce 1994. Po více než dvaceti letech se z ní stala firma specializovaná na vybavení interiérů a exteriérů, která provádí odbornou montáž kompletního sortimentu podlahových krytin, interiérových a bezpečnostních dveří, vestavěného nábytku, plastových, dřevěných a hliníkových oken, garážových vrat, předokenních rolet a žaluzií a také zasklívání lodžií a instalace markýz.

Dnešní Apokork Studio, se svými 25 zaměstnanci, dodává svůj sortiment s plnou zárukou převážně soukromým investorům, kteří očekávají kvalitní zboží a služby za výhodnou cenu. Veškeré montáže jsou prováděny prostřednictvím vlastních zaměstnanců, z nichž každý je specialistou na určitý druh zboží. Firma má vlastní systém kontroly kvality montáží. Můžete se tedy spolehnout, že na sortiment, který si zde vyberete, obdržíte dlouholetou garanci, a výrobky vám budou sloužit po mnoho let.

Pokud navštívíte pobočku v Praze nebo centrálu v Králově Dvoře, užasnete nad šířkou sortimentu, počtem vzorků, šíří barev a množstvím materiálů, které uvidíte a které na Vás promluví. Vždy tu zaparkujete a vždy bude nablízku specialista na zboží, které Vás zajímá.

A dál už nebudu psát, protože všechno je v propagačním filmu. Vlastně všechno ne. A to se tam ani dostat nemůže, protože film ani video to neumí. Nepodařilo se nám do videa dostat skvělou atmosféru, která Vás obklopí, jakmile do firmy vstoupíte. Nepodařilo se nám zobrazit synergii montážních pracovníků, obchodníků, techniků. Prostě v Apokorku pracují báječní lidé.

Možná se nám trochu podařilo ukázat části z naprosto neuvěřitelně nápaditě zařízeného showroomu, ale pokud to neuvidíte na vlastní oči, prostě neuvěříte. Nechci vás odrazovat od výletu na hrady Žebrák nebo Točník, které jsou poblíž, ale pokud se zastavíte v Apokorku, dost možná, že tam vůbec nedojedete ….